Pracownik Biurowy

Miejsce pracy: Niemcy

Twoje zadania

  • prowadzenie bieżących spraw administracyjno-finansowych związanych z funkcjonowaniem magazynu oraz zatrudnianiem pracowników
  • wsparcie administracyjne szefa zmiany magazynu w zakresie zarządzania obiegiem dokumentów i ich archiwizacji (m.in. grafikowanie pracowników, wydawanie/przyjmowaniaewniosków urlopowych oraz innych dokumentów wymaganych do sprawnego funkcjonowania magazynu i procesów w nim zachodzących)
  • kontakt z kontrahentami firmy w celu realizacji zamówień i ich kontroli
  • planowanie codziennej pracy oraz dbanie o realizację wyznaczonych celów
  • współpraca z innymi działami firmy

Dołącz do nas, jeśli:

  • dobrze znasz język niemiecki i chcesz pracować w niemieckim środowisku
  • pewnie się czujesz w obsłudze komputera i Internetu, dobrze znasz system operacyjny Windows oraz pakiet MS Office (Excel)
  • posiadasz auto do dyspozycji na wyjazd
  • masz doświadczenie w pracy na magazynie (na podobnym stanowisku będzie atutem)
  • kreatywność i inicjatywa w działaniu oraz doskonałe zdolności organizacyjne to Twoje mocne strony
  • znasz zagadnienia związane z transportem i logistyką
  • jesteś gotowy do szybkiego rozpoczęcia współpracy w jednej z lokalizacji: Schweinfurt, Schwerte, Langenau, Empfingen, Norymberga

A w zamian otrzymasz:

  • pomoc Konsultanta PAGUS w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec oraz jego zdalną opiekę podczas zatrudnienia w Niemczech
  • w pełni legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • ubezpieczenie oraz prawo do świadczeń socjalnych (Kindergeld po pół roku nieprzerwanego stosunku pracy w Niemczech)
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie i płatne nadgodziny
  • zorganizowanie płatnego zakwaterowania na miejscu
  • stawkę gwarantowaną zgodną z niemieckimi standardami
  • możliwość podjęcia długofalowej współpracy